Finansal Piyasalarda Teknik Analiz Eğitimi

Finansal Piyasalarda Teknik Analiz Eğitimi

Fiyat : 900,00 TL
Adet: 1000

Teknik Analiz Eğitimi

(Crypto Para Birimi – Hisse senedi – Döviz –Altın)

 

            Günümüzde insanlar birikimlerinin hem enflasyon karşısında erimemesi hem de çoğalarak artı bir gelir getirmesi amacıyla türlü sektörlere yatırımlar yapıyor. Ancak çoğu yatırımcı bu işlemleri bilinçsizce gerçekleştiriyor birçoğu da ne yazık ki zarar ile karşılaşıyor. Çünkü yatırım enstrümanı satın alınırken hiçbir analize, hiçbir bilimsel veriye başvurulmuyor.

            İster günlük Alım-Satım yapan biri olun, ister uzun vadeli yatırım düşünen biri olun, Teknik analiz öğrenip finansal okur yazarlığınızı artırarak profesyonel düşünen bir yatırımcı olabilirsiniz. Bir yatırımcı için hayati önem taşıyan ne zaman alım yapılmalı ne zaman satış yapmalı, hangi durumlarda beklenilmeli gibi kritik kararları kendiniz verebilirsiniz.

            Teknik analiz, BIST gibi Türk Borsalarında, global borsalarda, Altın-Dolar-Euro gibi yatırımlarda, kripto para birimlerinde kısacası tüm yatırım enstrümanlarında kullanılmaktadır.

            Teknik analiz ne işe yarar? Basitçe söylemek gerekirse; teknik analiz yatırım psikolojilerini anlamak ve bir yatırım enstrümanının geçmiş verilerine bakarak günümüzdeki yatırımcı davranışlarından da yola çıkarak gelecekteki fiyatı tahmin edebilmek için geliştirilmiş global bir bilimsel yaklaşımdır. Arka planında yüksek matematik, istatistiksel metotlar ve yatırımcı psikolojisinden elde edilmiş veriler barındırmaktadır. Bu eğitim programlarında işin arka planında yer alan teorik matematik ve istatistiğe fazla yoğunlaşmadan, yaygın metotların kullanımıyla yatırım enstrümanının doğrudan yorumlanmasını sizlere sunduk. Bu eğitimle, borsanın dinamiklerini, teori ve pratik arasındaki ahengi, borsa ve sermaye piyasalarının mutfağında neler olduğunu, borsanın bir oyun olmadığını, tamamen kendine has dinamikleri ve gerçekleri olan bir yatırım alanı olduğunu keşfedeceksiniz.

            Siz bilinçli yatırımcılar için başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar çeşitli programlar oluşturduk. Programımızda, kendi başınıza piyasalarda yol alarak bu konuda kafa karışıklığına yol açan, bilgi kirliliği içinde kaybolmadan ve her anlatılana inanmadan hangi kaynaklardan bilgi alınabileceği, Temel Düzeyde yatırım için gerekli araçlar ve bunların işlem gördüğü sistemi tanıyacaksınız. Piyasaya girmeden önce olası kayıpları önlemek için önleminizi alabileceksiniz.

Teknik Analiz Eğitimini sizler için en faydalı ve anlaşılır şekilde hazırlamaya çalıştık, kafa karıştıran, etkisiz ve gereksiz bilgilere yer verilmeden, sizler için  gerekli ve değerli olan tüm bilgileri, bu eğitimde bulacaksınız.

Birebir tek kişilik özel eğitim istekleri için lütfen iletişime geçiniz.

Fiyatlar Dönemsel olarak farklılık gösterecektir...

 

 

 

 

  • İletişim:bgk.org.tr  -0 532 566 08 93 [email protected] 
  • https://twitter.com/remdocan -
  • İnstagram:Vucaborsa

Benzer Kurslar

Önizleme
DÜŞ MİMARI

DÜŞ MİMARI

1 Adet
720,00 TL
Önizleme
1 Hafta
1.000,00 TL
Önizleme
7 Ay
600,00 TL