DÜŞ MİMARI Ürün Detayı

DÜŞ MİMARI
  • Hizmet Kodu: 0acca8053073
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Kargo Ücreti: Satıcıya ait
  • Kategori: Kişisel Gelişim Eğitimleri
Fiyat : 720,00 TL
Stok Adeti: 1 / Kargo: Satıcıya ait

WORKSHOPS -   EĞİTİM İÇERİKLERİ

 

Gültekin DOĞAN

PROFESSİONAL COACH, PCC & KONUŞMACI

 

 

 

 

Merhaba,

Günümüzün dünyasında bilişimin etkin olması nedeninle alışkanlıklarımızın pek çoğu yer değiştirirken, kültürel farklılıklarında artmasıyla açığa çıkan zihnen ve ruhen uyumsuzlukların, içsel mutsuzlukların ve tatminkârsız yaşamın üstesinden gelmede kendimizi daha derinden tanımakla ulaşacağımızı artık biliyoruz.

Bu geçiş döneminde, çağa ayak uydurmada, özel ve iş yaşamımızdaki duygu ve düşüncelerinize, değerlerinize sahip çıkabilmede, gelecek fırsatları görebilmede, varlığımızı hissederek daha özgün, daha sevgi dolu, daha huzurlu, daha güçlü, daha çocuksu bir coşkuyla, daha anlamlı ve daha tatminkâr bir yaşam için hayatınızın sorumluluğunu alarak yolda ilerlemek ister misiniz?

“Karanlık aydınlığı bağrında besler, yürekte hissedilince ortaya çıkar” (Düş Mimarı)

Düş Mimarının sunduğu Atölye çalışmalarının en büyük özelliği; metitatif bir süreç ve interaktif teknik oyunların yer alıyor olmasıdır. Amaç, Süreç içinde bolca “Metaforların” kullanıldığı değerli ve anlamlı deneyimler yaşatmaktır. “Metafor”  içsel motivasyonun en büyük ateşleyicisidir. Anlatılmak isteneni en açık haliyle gözler önüne seren, soyut anlatım dilini somutlaştırmaya yarayan, sezgilere ve duygulara hitap eden güçlü benzetmelerdir. İnsanın kavramsal dünyasına hızlı ve etkili bir şekilde girebilmesine olanak tanıyan yaratıcı kasları geliştirendir.

 

“Yaratıcılık, kesinlikten kurtulma cesaretini getirir.” (Erich Fromm)

Sevgi ve Saygıyla,