ACCESS BARS EĞİTİMİ

ACCESS BARS EĞİTİMİ

ACCESS BARS EĞİTİMİ

Fiyat : 1.150,00 TL
Gün: 1

Eğitimin İçeriği
Access Bars 1 günlük ortalama 8-9 saat süren bir eğitimdir ve yetkili Access Bars Eğitmeni tarafından verilir. Bir günlük eğitimin sonunda Uluslararası geçerliliği olan Access Bars Uygulayıcılık Sertifikası verilmektedir.

Seansların İçeriği
Beynimiz büyük bir kapasitör olarak gerilim ve elektrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir. Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz tüm duygu ve düşüncelerimiz bir elektrik yükü halinde beynimizde depolanmaktadır. Bu elektrik yükü başımızda yer alan belirli noktalarda birikmektedir. Bu 32 enerjetik elektrik şarj noktasındaki “çöp” temizlenip tıkanan enerjinin normal akışı sağlanınca tüm blokajlar hızla çözülmeye başlar. 

Bars adı verilen Access’in temel çalışmasında amaç, o noktalara basitçe dokunarak orada oluşmuş negatif yayın yapan manyetik alanı serbest bırakmaktır.Dokunuşlar yardımıyla şifa, zaman, form ve yapı, umutlar ve hayaller, farkındalık, yaratıcılık, güç, tezahür ettirme, neşe, hüzün, yaşlanma, cinsellik, para, kontrol, beden gibi konulardaki tüm düşünce, fikir, inanç, yargı, bakış açısı ve kararlar önce aktive edilir. Sonra elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarımızdaki gereksiz dosyaları “delete” tuşuna basarak silmek gibi.

Benzer Kurslar

Önizleme
1 Gün
1.150,00 TL
Önizleme
YAŞAM KOÇLUĞU

YAŞAM KOÇLUĞU

6 Gün
3.500,00 TL
Önizleme
60 Gün
185,00 TL
Önizleme
20000 Sayfa
30,00 TL