YAŞAM KOÇLUĞU Ürün Detayı

YAŞAM KOÇLUĞU
  • Hizmet Kodu: 0b2db20c3100
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Kargo Ücreti: Satıcıya ait
  • Kategori: Yönetici Koçluğu
Fiyat : 3.500,00 TL
Stok Adeti: 6 / Kargo: Satıcıya ait

Farklılıkların giderek su yüzüne çıktığı günümüzde içinizdeki çocuğun istekleri ile yaşamın gereklilikleri arasında sıkışmış kalmış olduğunuzu biliyoruz. Bu sıkışmışlık hissini yaşayan ve olanın ötesine geçmek isteyen kişilere ayna olmak amacıyla hazırlanan bir programdır. FİDANAY Yaşam Koçluğu Programı hem eğitim, hem de kişisel seanslar içermektedir.

 Eğitime katılmakla sadece beceri ve kariyerinizi değiştirmekle kalmayıp hayatınızı ve kendinize bakışınızı olumlu yönde değiştirebilecek yeni bir öğrenim macerasına atılırsınız.Yaşamın zorluklarının içinden sıyrılıp birlikte keşfetme sürecini deneyimlemek, farklı bakış açıları kazanmak, potansiyelinin farkına varmak, cesurca kararlar alıp yeri geldiğinde hayır diyebilmek, yaşamda ileri ve derine ilerlemek isteyen herkesin alması gereken bu sürecin sonunda siz de yaşama koçluk edecek, meraklı, duyuları ile bütünleşmiş ve benlik ötesi yaşama merhaba diyebileceksiniz.

Bireysel seanslarla yukarıda yazılmış olan farkındalıkları siz de deneyimlemiş olur, ancak sertifika almamış olursunuz. Bizimle olmak isterseniz biz burada size bekliyor olacağız. Sevgi ve saygıyla kalın.